הבחורה הזאת נקלעה לסיטואציה משפילה באמצע דייט ראשון במסעדה, ולא תאמינו מה קרה לאחר מכן


אין ספק שלכולנו יש זכרונות טובים יותר וטובים פחות מדייטים ראשונים, ולכל אחד סיפורי האימה שלו מדייטים כושלים כאלה ואחרים.

באתר Reddit נשאלה השאלה “מה הייתה חוויית הדייט הכי גרועה שלכם אי פעם?”

אחד מהעונים היה בחור שסיפר על אירוע שהוא היה עד אליו במסעדה, בזמן שאכל ארוחת ערב עם בת זוגתו. הפוסט של הבחור כנראה היה הקיצוני ביותר, להלן הסיפור המלא שעורר סערה באתר.

“אז, אתם מכירים את הביטוי “כל הנשים רוצות אותו, כל הגברים רוצים להיות כמוהו”?

אז, אני גבר בעצמי, ואלוהים איך הייתי רוצה להיות הבחור הזה! אז זה היה אחד הדברים היותר מגניבים שיצא לי לראות, וזה הלך ככה-

אז אני יושב לארוחת ערב עם החברה שלי דאז במסעדה, ומאחורינו יש זוג שנמצא בדייט. נראה שזה… לא הולך כל כך טוב. הבחור מתנהג בצורה קצת קריפית ומעיר הערות מאוד לא במקום. הבחורה נראית שהיא מרגישה מאוד לא בנוח. 

הבחורה מסיימת את המנה הראשונה שלה מאוד מהר, הנחתי שהיא רוצה לסיים עם הדייט כבר. הבחור ממשיך עם הערותיו ואומר לה בקול רם “טוב, עכשיו לפחות אני יודע שאת יודעת לבלוע, אה?”.

הבחורה ישר מאדימה ואומרת לו שזה לא במקום. הוא מנופף בידו בתנועת “קישטה” ואומר “יאללה תרגעי, גם ככה עוד כמה שעות הייתי מגלה את זה”.

אני לא שומע את התשובה המדויקת שלה, בגלל שהיא עוברת ללחוש, אבל היה די ברור שמה שהיא אומרת זה פחות או יותר – ממש לא, עוף מפה, זין על זה. הוא מגיב ב”מותק, אני אספתי אותך ואני יודע איפה את גרה”. בשלב זה היא מאבדת כל צבע בפנים ולא אומרת כלום.

לא. לא. ממש לא. אני מאלה שנוטים להתערב ואין סיכוי שאני יושב פה וצופה בדבר הזה פשוט קורה לי מול העיניים. אני קם. אני לא יודע מה בדיוק אני הולך לעשות, אבל אני בן 23, בכושר, ובשמחה אני דוחף את הבן זונה הזה דרך קיר. יש מצב שבצעירותי הייתי קצת חמום מוח, אבל בכל מקרה…

אני באמצע הדרך אל מחוץ לכסא כשפתאום יד נוחתת לי על הכתף. אני מסתכל למעלה ורואה בחור בכושר שיא, בשנות ה-50 לחייו, שאומר לי “לאט לאט ילד, הפעם זה שלי”. שומעים בקול שלו בטחון מלא. אז בהתחשב בכך שהתכנית הנוכחית שלי היא “לדקור את הבחור בצוואר”, ואני גם ככה לא בטוח שזה הרעיון הכי טוב, אני מתיישב.

**להמשך הסיפור לחצו על הבא


Like it? Share with your friends!

-1
1 share, -1 points

What's Your Reaction?

Cry Cry
0
Cry
Cute Cute
1
Cute
Damn Damn
0
Damn
Dislike Dislike
0
Dislike
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
Love Love
0
Love
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF

Comments 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *

הבחורה הזאת נקלעה לסיטואציה משפילה באמצע דייט ראשון במסעדה, ולא תאמינו מה קרה לאחר מכן

1 / 3Next

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format